नेपालमा पहिलो पटक Sastodeal ले Nokia 7.2 बेच्न शुरू गर्यो…

ताजा खबर

नेपालमा पहिलो पटक Sastodeal ले Nokia 7.2 बेच्न शुरू गर्यो
केवल रु २३,९९९, विश्वव्यापी सस्तो मूल्य । उदासीन नोकिया ट्युन याद आयो? नयाँ Nokia 7.2 विश्वव्यापी सस्तो मूल्य मात्र २३,९९९ मा Sastodeal मा उपलब्द छ । हो! तपाईंले सही पढ्नुभयो, रु ३३,९९९ एमआरपी बाट मूल्य घटेको छ। यो स्मार्टफोन नेपालमा पहिलो पटक विश्वकै सबै भन्दा सस्तो मुल्यमा लन्च भएको हो।

यदि तपाईं ल्यपष्ब ठ।द्द खरीद गर्न सोचमा हुनुहुन्छ भने, https://www.sastodeal.com मा भिजिट
गर्नुहोस्। अन्य मूल्य दावी गर्नको लागी चेकआउट गर्दा कुपन “GCI9SP” प्रयोग गर्नुहोस्।

NOKIA 7.2 को विशेषताहरु:
48 MP ट्रिपल क्यामेराको साथ आश्चर्यजनक शटहरू लिनुहोस्र ZEISS अप्टिक्सले अत्यन्त संवेदनशील 48 MP मुख्य सेन्सरले सानो गहिराइ क्याप्चर गर्न, गहिराइ सेन्सर true-to लाईफ ZEISS पोर्ट्रेट सक्षम गर्न, र अल्ट्रा वाइड ज्ञज्ञडड्ढ सेन्सर जसले तपाईंको सिर्जनात्मकता कायम राख्दै सम्पूर्ण ढृश्यको शट लिन सक्नुहुनेछ। ZEISS bokeh effectssf का साथ अद्भुत चित्रहरू सिर्जना गर्नुहोस, र NOKIA
7.2 ले कम प्रकाशको बखत पनि नाईट मोडमा प्रयोग गर्दा विवरणहरू र हाइलाइटहरू कहिल्यै छुटाउँदैन। 6.2 “FHD” डिस्प्लेमा शुद्ध प्रदर्शन टेक्नोलोजीको माध्यमबाट एउटा आकर्षक भिडियो हेर्ने अनुभव पाउनुहोस्।

अक्टोर कोर ” 2.2 GHz Quard Core,Kryo 260+ 1.8GHz Quard Core Kryo 200 ” प्रोसेसर द्वारा संचालित Android 9 Pie operating system प्रणालीमा कुनै ग्लिच बिना यी सबै विशेषताहरुको मजा लिनुहोस, दिनभर तपाईंलाई निरन्तरता दिन 3500 mAh को ब्याट्री ब्याकअप पनि छ। जब तपाई यो सोच्नुहुन्छ कि यो सब भन्दा राम्रो हो, यो अझ राम्रो हुँदै जान्छ। यो उपकरण Android 10 र पछिका उपकरणका लागि पनि तयार छ। Nokia 7.2 वास्तवमै एक उपकरण हो जुन समयको साथ राम्रो हुँदै जान्छ। तपाईं २ वर्षको एन्ड्रोइड अपग्रेड र ३ बर्षको सुरक्षा अपडेटहरू प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ।

अब तपाईको छिटो गतिको जीवनलाई न्ययनभि Google Assistant बटनको साथ सहज बनाउनुहोस्। यसमा प्रश्नहरू सोध्नुहोस, तपाईंको तालिका हेर्नुहोस्वा बत्तीहरू मधुरो पार्नुहोस्। तपाईको Assistant ले सिक्छ र अनुकूलन गर्छ तकि तपाई आफ्नो दिन अझ सजिलोसंग बिताउन सक्नुहुनेछ। यदि तपाईं पूर्ण प्राविधिक विवरण खोज्दै हुनुहुन्छ भने, https://www.sastodeal.com/ मा भिजिट गर्नुहोस्।

Full Technical Specification:

Performance Snapdragon –660

Storage – 64 GB

Camera – 48MP + 8MP + 5MP

strong>Battery – 3500 mAh

Display – 6.39″ (16.23 cm)

Ram – 4 GB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *